Muže čeká výjezd. V sobotu hrají v Lípě, v neděli v Boleslavi

Otrokovické áčko čeká náročný víkend. V sobotu se střetnou ve veledůležitém utkání s Českou Lípou, v neděli se představí na půdě Mladé Boleslavi.

V pátek jdou týmy opět na testy a v sobotu i neděli zápas. Livesport Superliga míří neúprosně dál a naše hráče čeká výjezdní víkend na hřiště soupeřů. 

FBC 4CLEAN Česká Lípa vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE

S Českou Lípou se Otrokovice střetly ještě před zastavením soutěže na začátku října na domácím hřišti. A nešlo o vydařené utkání. Brankou Koláčného sice Panteři otevřeli skóre, ale od té doby už jen dotahovali. Česká Lípa se na začátku 3. třetiny dostala už do vedení 5:2. Domácí sice dokázali během minuty snížit na 5:4, ale poté už v ten den skvěle chytajícího Dvořáka nepřekonali. Svěřenci Davida Derky tak odvezli z Otrokovic všechny body. Po restartu soutěže dokázala Česká Lípa porazit 2x Vinohrady a překvapivě si odvezla všechny body ze hřiště Chodova za výhru 9:8. Českolipskou ofenzívu táhne Radek Krajcigr, který už stihl nastřádat 36 kanadských bodů. S velkým odstupem mu sekunduje velezkušený forward Jaromír Ekl. Česká Lípa má za sebou už 15 utkání a připsala si celkem 11 bodů.

Panteři začali rok 2021 úspěšně. V miniderby vrátili Hattricku domácí porážku a za výhru 6:4 odvezli z Brna všechny body. Hned den poté ovšem utržili zasloužený debakl od Ostravy, výsledek 1:9 hovoří za vše. O víkendu mají otrokovičtí hráči možnost zase bodovat.

Klikni na banner a sleduj Pantery ŽIVĚ !!!


Předvýběr.CZ FLORBAL MB vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE

Tým Mladé Boleslavi loni prožil skvělou sezónu. S velkým náskokem ovládl základní část a ve čtvrtfinále play off vedl proti Vinohradům 2:0 na zápasy. Pokud někoho opravdu mrzelo předčasné ukončení sezóny, tak to určitě byli hráči Boleslavi, kteří vyhlásili útok na titul. Nejinak je to i v aktuálním ročníku. Na začátku sezóny se však u nedělního soupeře Otrokovic objevila covidová nákaza a své zápasy musel odkládat. Hráči Boleslavi tak vstoupili do soutěže opožděně utkáním s Vítkovicemi. Pravděpodobně se projevilo tréninkové manko a porážka 5:8 byla zatím jediná v celém ročníku. Zbylých 11 utkání hráči Boleslavi vyhráli, jen proti Chodovu to bylo až na nájezdy. Hlavní trenér a bývalý výborný hráč Petr Novotný spoléhá na osvědčené duo Curney – Natov, kteří jako vždy táhnou ofenzívu týmu z města automobilů. V týmu však najdeme další mezinárodní scénou ošlehané hráče. Mladá Boleslav zatím získala 32 bodů.  

Klikni na banner a sleduj Pantery ŽIVĚ !!!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy