Butchis si odvezl z Otrokovic všechny body

Souboj o první místo v tabulce vyzněl lépe pro pražský Butchis. Štěrkoviště letos poprvé padlo, po porážce 6:10.

1. Liga , 5. kolo, ne 6.10.2024, SH Štěrkoviště Otrokovice
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
BUTCHIS
6:10
0:1, 2:4, 4:5

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - BUTCHIS 6:10

branky: 22. Adam Jiříček, 40. Vladimír Blažek, 41. František Vykopal, 41. Vladimír Blažek, 54. Jakub Haša, 58. Ladislav Gál - 18. Jakub Čech, 25. Filip Černý, 27. Šimon Pavlíček, 31. Michael Petráň, 37. David Veleba, 42. Šimon Hronek, 54. Jakub Čech, 54. Matěj Čelakovský, 57. Michael Petráň, 57. Tomáš Vondruška; rozhodčí: Vladimír Černín - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 206; zásahy brankářů: Matěj Buršík 31 - Eduard Vladař 31; po třetinách: 0:1, 2:4, 4:5

Sestřih zápasu:

Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Buršík, Pujin - Červenka, Balner, Jiříček, Gál, Haša, Blažek, Máček, Štourač, Brázdil - Sovják, Kelemen, Kopecký, Kubíček, Procházka, Javořík, Vykopal
BUTCHIS: Vladař, Bednář - Hronek, Veleba, Petráň, Václavík, Wald, Vondruška, Čech, Pavlíček, Drastich, Šubrt, Novotný, Černý, Čelakovský, Švelbl, Štrobach, Regner, Rulíšek, Göpfert

První třetina nenasvědčovala, že nás čekají gólové hody. Ujala se jen střela hostujícího Čecha, po chybě v obraně domácích.

Ještě na začátku 2. třetiny vyrovnal ze vzduchu Jiříček, ale poté převzali otěže utkání do svých rukou hráči z hlavního města. Čtyřmi brankami si vybudovali náskok 5:1. V poslední minutě mírnil náskok hostů svou druhou brankou v sezóně Blažek.

Ve třetí třetině se konaly brankové hody. Jiskru v domácích fanoušcích vykřesali slepenými góly Vykopal s Blažkem, kteří přiblížili Pantery na dostřel jedné branky. Hned poté však Štěrkoviště zchladil Hronek, díky kterému hosté odskočili na 4:6. Naposledy se hráči Goldea PANTHERS OTROKOVICE přiblížili na rozdíl jedné branky v 53. minutě, když Haša využil přesilovku. Utkání se definitivně zlomilo v 53:48 – 53:53, kdy hosté rychle za sebou dvakrát skórovali. Domácí poté museli otevřít hru a soustředěný Butchis dvakrát trestal. Finální tečku za zápasem udělal Laco Gál, který už jen korigoval domácí porážku.

V příštím zápase čeká naše hráče Plzeň, kam v neděli zajíždíme v rámci 6. kola.