Připojte se na Facebooku Připojte se na Youtube Kalendář E - Florbal Kemp Fanshop
ČF4 | Městská hala Otrokovice
neděle 10.3.2019
ČF3 | Městská hala Otrokovice
sobota 9.3.2019
ČF2 | MSH Mladá Boleslav
neděle 3.3.2019
úterý 2.4.2019
Redakce

Junioři přetlačili Spartu a postupují dál

úterý 26.3.2019
Redakce

Junioři jsou krok od postupu do semifinále play-off o 3.místo

čtvrtek 21.3.2019
Redakce

Základní část 1. Ligy dorostenců je u konce

pondělí 18.3.2019
Redakce

Junioři postoupili přes Plzeň do čtvrtfinále B

Archiv článků
Aktuality
po 4.2.
Vstupenky Superfinále 2019

Na zápase proti Liberci budete mít možnost zakoupit vstupenky na Superfinále 2019, které se uskuteční 14.4.2018 v Ostravě. Nebo pište na topek@panteri.cz pro bližší info.

https://bit.ly/2QKgGy9

čt 27.12.
Start tréninků 2019

Tréninky mládeže opět startují ve čtvrtek 3.1.2019 !!! 

st 12.12.
Zrušení tréninku

V pátek 14.12.2018 je trénink mladších a starších žáků na SH Štěrkovište zrušen z důvodu konání nohejbalového turnaje.

čt 6.12.
Vstupenky Superfinále 2019

Na zápase proti Chodovu budeme mít možnost zakoupit vstupenky na Superfinále 2019, které se uskuteční 14.4.2018 v Ostravě.

https://bit.ly/2QKgGy9
ne 18.11.
Vstupenky Galavečer

Na zápase proti FbŠ Bohemians bude možnost zakoupit vstupenky na galavečer, více informací ve fanshopu

po 3.9.
Tréninky mládeže

Na web byly umístěny rozpisy tréninků mládeže platné od 10. 9. 2018

Rozpis tréninků

čt 26.4.
Tréninky mládeže

Na web byly umístěny rozpisy tréninků mládeže platné od 2. 5. 2018

Rozpis tréninků
pá 29.9.
Tréninky Mládeže

Na web byly umístěny tréninky mládeže platné od 2. 10. 2017

Rozpis tréninků
čt 31.8.
Tréninky mládeže

Na web byly umístěny rozpisy tréninků mládeže platné od 4.9.

Pozor platné pouze na měsíc Září!

Rozpis tréninků
po 1.5.
Časy tréninků ZŠ Mánesova

Od 1.5.2017 dochází ke změně časů tréninků na ZŠ Mánesova viz. rozpis tréninků mládeže.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 205:98 63
2. Sparta 26 160:98 63
3. Chodov 26 191:110 61
4. Vítkovice 26 177:107 60
5. Tatran Teka Střešovice 26 153:117 45
6. Ostrava 26 136:128 39
7. Otrokovice 26 122:120 38
8. Bohemians 26 145:143 35
9. Liberec 26 135:157 35
10. Česká Lípa 26 136:164 27
11. Vinohrady 26 112:169 26
12. Pardubice 26 109:176 20
13. Bulldogs Brno 26 94:179 20
14. Znojmo 26 114:223 14

P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.Telnice181611130:8149+49
2.Hornets181332134:8842+46
3.Bučovice201118127:11834+9
4.Lanžhot181116107:6834+39
5.Kuřim1892795:9229+3
6.Holešov1891887:9028-3
7.PANTHERS OTROKOVICE18648118:12422-6
8.Slavičín18511281:11416-33
9.Blansko18431183:9315-10
10.Zlín Lions18321375:11811-43
11.Brno18311475:12610-51

P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.Hr. Králové181302125:1053+115
2.PANTHERS OTROKOVICE181404147:9948+48
3.Plzeň181106134:9344+41
4.Chomutov181205148:13841+10
5.Brno181107123:8839+35
6.Havířov18607108:10932-1
7.Kladno18709141:14332-2
8.Slavia Plzeň18607107:11130-4
9.Gullivers Brno18601098:10729-9
10.České Budějovice185011117:13221-15
11.Milevsko18301486:13616-50
12.Náchod18301587:16511-78

P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.Vítkovice201620174:6056+114
2.PANTHERS OTROKOVICE201433101:7245+29
3.Ostrava201343122:7743+45
4.1. AC Uh. Brod201037109:9233+17
5.Hattrick Brno2092983:10029-17
6.Brno2083974:7627-2
7.Gullivers Brno2067779:7725+2
8.Kopřivnice20801267:9424-27
9.Olomouc205312104:11918-15
10.Havířov20411582:14213-60
11.MVIL Ostrava20021682:1672-85

P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.1. AC Uh. Brod171700251:5251+199
2.Zlín Lions171502221:3545+186
3.Uherský Brod17926117:10929+8
4.PANTHERS OTROKOVICE17809124:124240
5.Holešov1572693:9523-2
6.Slovácko16501159:15415-95
7.Vsetín16301371:1609-89
8.Hluk17001736:2430-207
Anketa
Kdo byl nejlepším hráčem Panterů v sérii proti Boleslavi?

Radovan Michajlovič

 
60

Matěj Kostka

 
51

Lukáš Pešat

 
44

Michal Nagy

 
48

Martin Szweda

 
55Celkem hlasovalo 258 fanoušků.
SF2 B | SH Jižní Město
neděle 7.4.2019
SF1 B | Městská hala Otrokovice
sobota 6.4.2019
P.TýmZVRPSkóreBRG 
1.Hr. Králové181302125:1053+115
2.PANTHERS OTROKOVICE181404147:9948+48
3.Plzeň181106134:9344+41
4.Chomutov181205148:13841+10
5.Brno181107123:8839+35
6.Havířov18607108:10932-1
7.Kladno18709141:14332-2
8.Slavia Plzeň18607107:11130-4
9.Gullivers Brno18601098:10729-9
10.České Budějovice185011117:13221-15
11.Milevsko18301486:13616-50
12.Náchod18301587:16511-78

Partneři Tipsport Superligy

Hlavní partneři

Partneři